Trvalá na řasy za 15min

BEZPEČNÉ & HYGIENICKÉ, MODERNÍ & STYLOVÉ

Připravte se na plesovou sezónu! Dopřejte svému pohledu smyslnost a svůdný pohled!

JEDNODUCHÉ & RYCHLÉ – ŽÁDNÉ NATÁČKY & ŽÁDNÉ LEPIDLO

Máte pěkné řasy, ale jsou rovné ? Zvolte I Curl ! Nový systém aplikace trvalé na řasy, který zabraňuje krepatění řas. Už se nebudete muset trápit s kleštičkami a ztrácet čas v koupelně před zrcadlem. Díky této nové technologii budete mít přirozeně zaoblené řasy s dlouhodobým efektem. Nádherné řasy vydrží 1 až 3 měsíce! Doba aplikace pouze 15 minut a je zcela bezbolestná. Budete mít luxusní a vybroušený vzhled, - získáte okouzlující oči!

iCurl - trvalá na řasy

! Naprostá novinka v ČR ! Neodolatelné řasy nejšetrnější a nejmodernější metodou iCurl Eyelash Curl Kit. Dnešní rychlý životní styl si vyžaduje praktičnost. Díky tomu je tato trvalá na řasy vysoce vyhledávána. Aplikace je rychlá, jednoduchá a vysoce efektivní. Všechny ženy, které se o sebe rády starají, vědí, jak mohou řasy pozvednout a vylepšit celkový vzhled.

iCurl- Eyelash Curl Kit byl vyvinut tak, aby v krátkém čase umožnil vytvořit brilantní a okouzlující oči.

iCurl- Eyelash Curl Kit je produktem firmy, specializující se na trvalé na řasy a permanentní make-up. Léta vývoje a praktických aplikací přinášejí ovoce v podobě nejlepších produktů na trhu. Trvalá na řasy je cesta jak udržet řasy zaoblené, oddělené a zvětšené bez použití řasových natáček. Vytváří mladší vzhled speciálně pro ty, kterým začínají řasy vypadávat. Bezpečný a jednoduchý proces zahrnuje aplikaci jemné trvalé a tenkého flexibilního klipu, kdy je možné proces trvalé uskutečnit během kosmetického ošetření v průběhu působení pleťové masky. Nádherný výsledek vydrží 2-3 měsíce.

Tento úžasný produkt si po uvedení v Paříži oblíbily ženy po celém světě. Metoda iCurl zaujme hned na první pohled. Můžeme hrdě prohlásit, že kdokoliv kdy vidět iCurl, obratem si je zamiloval. iCurl si oblíbily ženy po celém světě a nyní se k nim můžete přidat i Vy.

Doba ošetření je pouze 15 minut, na rozdíl od zdlouhavé metody na natáčky, která trvá až 60 minut.

Instruktážní video iCURL.

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz