Intenzivní krémy

Dokonalé intenzivní krémy jsou vyvinuté pro suchou, citlivou, zralou a ochablou pleť, která vyžaduje dodatečnou výživu, pozornost a ochranu.

splendideCrème Masque Vernix

Uchovává a optimalizuje úroveň hydratace pleti. Vyhlazuje vrásky způsobené dehydratací. Obnovuje a posiluje epidermis vlastní funkci ochranné bariéry. Stimuluje obnovující schopnosti epidermis. Pleť je po aplikace jemná a hladká.

 

splendideCRÉME SPLENDIDE

Zpevňující krém tonizuje a posiluje pokožku. Doporučovaný pro zralou, ochablou pleť. Aktivní látky zahrnují mléčné proteiny, extrakt z okurky, řasy měchýřnaté, břečťanu a kyselinu mléčnou a aktivní zpevňující ingredience séra Splénodermine.

 

amniosCRÉME AMNIOS

Omlazující krém hydratuje a revitalizuje pleť. Doporučovaný pro devitalizovanou zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují buněčný extrakt.

 

 

VGMEMULSION VÉGETALE „GRAND MILLÉSIME“

Energizující botanická emulze chrání povadlou a křehkou pleť. Doporučováno pro povadlou, křehkou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kůry mimózy, aloe vera, jojobový olej, mléčné proteiny, vitamin E a aktivní ingredience séra Grand Millésime.

EOR VISAGE

Regenerační a hydratační emulze pomáhá chránit před poškozením způsobeným extrémními klimatickými podmínkami, jako např. slunce, vítr a mráz. Výkonný krém doporučovaný pro všechny typy pletí, mimo seborrhoické(se zvýšenou činností mazových žláz). Aktivní látky zahrnují esenciální mastné kyseliny, squalan, vitamin E, extrakt kůry mimózy, jojobový olej a mléčné proteiny

acides de fruitsCRÉME AUX ACIDES DE FRUITS

Krém s ovocnými kyselinami hydratuje a revitalizuje, poskytuje pleti přirozený jas. Není vhodný pro používání při opalování nebo při podávání vit. A. Doporučovaná pro devitalizovanou a suchou pleť jako jednoměsíční kůra, kterou je možno opakovat několikrát v roce. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablka, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.

vip o2CRÉME VIP O2

Okysličující krém se zpevňujícím účinkem pomáhá stimulovat, hydratovat a chránit pleť před znečištěním. Doporučovaný pro devitalizovanou, zralou, povadlou a městskou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky a kyselinu mléčnou.
.

meatmorphiqueCRÉME MÉTAMORPHIQUE

Restrukturalizační krém výrazně zpevňuje a vyživuje pleť. Regeneruje a povzbuzuje buněčnou obnovu. Doporučovaný pro předčasně stárnoucí suchou a zralou pleť. Aktivní látky zahrnují buněčné extrakty.

 

 

biofixineCRÉME BIOFIXINE

Intenzivní krém k docílení hladšího vzhledu pleti, používá inovační technologii, která zmenšuje a vyhlazuje vrásky. Doporučovaný pro všechny typy pletí a je obzvláště vhodný při výskytu prvních vrásek. Aktivní ingredience zahrnují olej z hroznových jader, extrakt z anýzu a vitamin E.

MASQUE-CRÉME BIOFIXINE

Rozjasňující maska-krém ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem. Vytváří lehký liftingový efekt, okamžitě vyhlazuje a zvýrazňuje rysy obličeje. Hydratuje a sjednocuje odstín pleti. Pleť je sametově hladká a vypnutá. Doporučovaný pro všechny typy pletí a obzvláště vhodný při výskytu prvních vrásek. Aktivní ingredience zahrnují mořský elastin, extrakt z anýzu, olej z hroznových jader, perfluorodecalin a bílý jíl.

Crème Dermo-RL Crème Dermo-RL

Zabraňuje lipidové nedostatečnosti pleti. Obnovuje, opravuje a viditelně zlepšuje stav pleti. Poskytuje hydratační elementy. Zprostředkovává pocit komfortu během celého dne a to okamžitě pro aplikaci.

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz