Chemický peeling

Rychlá a účinná forma rejuvenace chemický peeling

  • unikátní forma rejuvenace, rozjasnění a regenerace pleti obličeje, krku, dekoltu, zad či hřbetu rukou
  • stimuluje buněčnou obnovu a mikrocirkulaci zcela neinvazivní a bez bolesti zjemňuje póry a jizvy redukuje produkci mazu, akné, pigmentové skvrny nebo drobné či mimické vrásky při pravidelné péči dochází k výrazné redukci nežádoucích vrásek a stimulaci tvorby nového kolagenu. velmi oblíbený neoperativní zákrok vhodný pro všechny výsledkem je pokožka viditelné hladší, vyhlazená, vypnutá, hydratovaná a barevný tón pleti sjednocený

Biologický kontrolovaný peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení, rejuvenizaci a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad. Chemický peeling je zcela neinvazivní a vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti. Trvá pouze několik minut a používá se při něm peelingová směs ze speciálních přípravků s obsahem kyseliny glykolové (AHA), která působí do hlubokých vrstev epidermis. Kyselina glykolová je přírodní látka získaná z cukrové třtiny.

Chemický peeling je velmi bezpečnou a zároveň účinnou léčebnou a zkrášlovací metodou, která mnohdy může nahradit i jiné, mnohem finančně nákladnější ošetření.

Objednejte se na nezávaznou a bezplatnou konzultaci.

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz