Přístroj eMatrix

Kompletní omlazení obličeje
Revoluční metoda v zastavení stárnutí pleti přístrojem eMatrix vyřeší i problémové strie, jizvy, pigmentaci

eMatrix svojí unikátní technologií, která spočívá v bipolární radiofrekvenci, umožňuje rychlou rekonvalescenci a možnost omlazení pleti i v létě!

ematrix_img

Seznamte se s přístrojem na omlazení pokožky eMatrix, který účinně, ale neinvazivně zregeneruje vaší pokožku, stahne póry, vypne a omladí. eMatrix vám pomůže vyřešit problém s unavenou pokožkou, redukcí vrásek, pigmentací, ale také se striemi a jizvami i po akné.

Tento unikátní přístroj eMatrix, který využívá radiofrekvenční energii, umožňuje provést zákrok ve třech intenzivních stupních, dle stavu a stáří pokožky. Ošetření trvá dle rozsahu 10 až 40 minut.

    Neinvazivní ošetření vrásek s minimálním poškozením pokožky všech fototypů
  • Remodeluje hluboké vrstvy kůže stimulací tvorby kolagenu a elastinu
  • Hloubkový účinek v kůži vede k jejímu vypnutí, zlepšení textury, barevného odstínu
  • Odstraní se nežádoucí povrchové projevy (jizvy, strie, bílé strie, nerovnoměrnosti textury pleti, stažení pórů)
  • Vylepšení ochablé kůže a hluboký účinek v kůži vede ke vzhledu vypnuté kůže

Frekvence ošetření se doporučuje 3x za 4 - 5 týdnů. Po ošetření je však nutné nějaký čas používat ochranné krémy s minimálním faktorem 30.

Neváhejte a informujte se o efektivním zákroku s minimální rekonvalescencí a viditelným zlepšením po 1 zákroku. Ve srovnání s frakčním laserem je minimálně poškozena pokožka.

Viditelné výsledky prokázané v klinických studiích prováděnými odborníky na estetickou medicínu a minimální čas rekonvalescence umožňují pacientům rychlý návrat k normálním aktivitám jsou aspekty, které pacienti dnes vyžadují.

Cenová dostupnost zákroku otevírá možnost léčby širokému spektru pacientů.

ematrix2_img

Programy eMatrix

ematrix3_img

Před & Po

ematrix4_img
ematrix4_img ematrix5_img

ematrix12_img

ematrix11_img

ematrix10_img

ematrix9_img

ematrix8_img

ematrix7_img

ematrix6_img

Zázrak jménem eMatrix – sublativní rejuvenace

ematrix_img

Sublativní rejuvenace je unikátní léčebná metoda přístrojem eMatrix s technologií frakční radiofrekvence největšího světového výrobce systémů pro estetickou medicínu Syneron/Candela.

Jak sublativní rejuvenace funguje?

Unikátní vlastností sublativní rejuvenizace eMatrix je maximální léčebný efekt v podkoží s minimálním poškozením povrchu kůže. Teplo vzniká z radiofrekvenčního proudu vpraveného do kůže maticí mikroelektrod. Mnohem intenzivnější teplo, které proniká do hlubších vrstev kůže a vede k tvorbě kolagenu, stažení pórů a následné redukci jemných vrásek.

Jaké jsou vhodné indikace?

eMatrix je velmi účinný nejen k neinvazivnímu vypnutí a omlazení pokožky, léčbě bílých strií, ale i k odstranění jizviček po akné a různých pigmentací. V závislosti na intenzitě nastavených parametrů umožňuje jak ablativní zákroky, tak pouhé prohřátí pokožky.

Jak probíhá ošetření?

Před zákrokem je ošetřovaná oblast důkladně očištěna, případně se na ní nanese lokální povrchová anestézie. Podle požadované léčby se nastaví odpovídající parametry přístroje. Ošetřovaná plocha se postupně překryje dotyky koncovky se čtvercovou stopou o velikosti 12mm. Maticí mikroelektrod přes pokožku do podkoží procházejí pulzy radiofrekvenčního proudu, který kůži bodově rychle zahřeje. Krátce po ošetření kůže mírně zarudne a může vzniknout mírný otok. Při nastavení vysokých parametrů vzniknou po zákroku na pokožce jemné stroupky, které se postupně odloučí. Zarudnutí po 24hod odchází, po 12hod se klientka vrací ke svým kosmetickým produktům a make-upu.

Jak často se zákroky opakují?

Zpravidla jsou potřebná tři ošetření v intervalu čtyř a šesti týdnů.

Jaká je péče o pokožku po zákroku?

Bezprostředně po ošetření se nanese na ošetřovanou plochu zklidňující krém. Během prvních dvou dnů je třeba se vyvarovat mechanickému a tepelnému poškození ošetřeného místa, např. horké koupeli nebo masáži. Již 12 hodin po ošetření mohou být použity hydratační pleťové prostředky a make-up. Po celou dobu ošetření a nejméně měsíc po zákroku je nutno chránit ošetřené oblasti sluneční clonou s faktorem minimálně 30.

 

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz