Specifické exfolianty

P50P50 VYROVNÁVACÍ EXFOLIATOR

Základní kámen mezi produkty Biologique Recherche. P50 je excelentní, o vitamíny obohacený exfoliační elixír. Jemně čistí, hydratuje, tonizuje, vyrovnává pH pleti a kontroluje sekreci mazu. Aktivuje obnovu buněk, viditelně zlepšuje mnoho běžných stavů včetně zralých pupínků, ucpaných pórů a příznaků aknéP50 připravuje exfoliací a tonizací pleť na příjem produktů z fáze Ošetření. Vhodný pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují extrakt z cibule, myrty, myrhy, planktonu, lopuchu, kůry Quillaja saponaria a kyselinu mléčnou.
P50 – doporučeno pro mastnou, smíšenou a aknózní pleť
P50V – doporučeno pro normální a suchou pleť
P50W – doporučeno pro zralou a velmi citlivou pleť

AKRLOTION ALPHA KÉRATO-REGULATRICE

AHA vyrovnávací roztok vyvolává exfoliaci a zlepšuje hydrataci pokožky. Doporučeno pro devitalizovanou a seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny, Hamamelis virginiina a kyselinu mléčnou.

 

MC110LOTION MC110

Restrukturalizační a tonizující emulze obsahuje přírodní látky používané po staletí k unikátní exfoliaci, zpevnění a hydrataci pokožky. Výskyt vlasových rýh a vrásek je dramatický redukován. Efektivní alternativa k produktům obsahujícím AHA kyseliny. Aktivní látky zahrnují kyselinu mléčnou, extrakt planktonu, cibule, lopuchu, Hamamelis Virginiina, myrty a myrhy.

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz