O nás

Biologique Recherche Salon – exkluzivní první autorizovaný kosmetický salon v Praze s vyjímečným a profesionálním přístupem

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP - DIAGNOSTIKA PLETI PŘÍSTROJEM SIL BR - VYLÉČENÍ PLETI - PŘED A PO OPERAČNÍ PÉČE - REMODELING FACE MACHINE PŘÍSTROJ BIOLOGIQUE RECHERCHE

Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou ve více jak 50 zemích světa. Vlajková loď Institut Ambassade de la Beauté je na prestižní adrese 32 Avenue des Champs-Elysées.

Společnost BR byla založena před 40 lety ve Francii v Suresnes a dříve působyla jako výzkumná a vývojová laboratoř se zaměřením vývoje výrobků pro profesionály nespokojené s produkty na trhu.

Biolog, Fyzioterapeutka a Doktor, rodina Allouchovi založili Biologique Recherche kombinující své know-how a nadšení pro věc v historii kosmetické péče.

Výroba produktů BR je v souladu s farmaceutickými standardy a její vývoj je dán na medicínské úrovni.

Produkty BR jsou neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Jsou prevencí před alergickými reakcemi.

Jsou vyvinuty tak, aby se pleť samostatně obnovovala. Díky unikátním, speciálním technikám a REMODELING FACE MACHINE dosáhnete vždy stálých, viditelných, okamžitých a vyjímečných výsledků.

Provádíme Strategie a stanovení PŘED a PO operační péče. Diagnostiku pleti Skin Instant Lab přístrojem Biologique Recherche.

Společnost BR se účastní nejprestižnějších výstav na světě, jako například: Cosmoprof Asia, ISPA (Austin), EXPO (US) atd.. BR je členem International Spa Association.

 

Harmonie pleti je charakteristická uzavřenou strukturou epidermis, jednotným odstínem, jasem, pevností, a odolností vůči únavě a projevům stárnutí.

Individuální péče "na míru" a další krok směrem k dokonalosti se provádí v základním, luxusním i vysoce speciálním ošetření obličeje, krku, dekoltu a těla.

Pleť se působením jednotlivých aplikací vyvíjí, stává se ideální a je připravena si zachovat svou optimální rovnováhu v jakémkoli prostředí a situaci.

Vysoké nároky jsou též kladeny na okamžitě viditelný a objektivně změřitelný dlouhodobý a stálý výsledek, a to nejen v péči "na míru" , ale i před a po operační péči a také péči domácí.

Kosmetika je vysoce kvalitní, čistě přírodní 100 % produkty vyráběné z vysoce koncentrovaných aktivních látek (více než 20%) nejčistších botanických, mořských a biotechnologických extraktů vytvořila taková složení  a způsoby aplikací, která dokáží uspokojit  očekávání i těch nejnáročnějších zákaznic.

Získaná ocenění:

BR získala ocenění Sisters Beauty Pro Awards 2009 za “VYJÍMEČNÝ PŘÍNOS“ kosmetickému průmyslu.

BR získala ocenění Marketing Magazine Innovation 2009 2.místo v kategorii Design Obalu a loga za svoji grafickou identitu.

BR získala ocenění  z 200 atraktivních světových výtvorů v grafickém designu. 3.místo za kvalitu designu produktového portfolia BR.

Produkty s laboratoří BR využívají ženy I muži s aktivním společenským životem z celého světa.

Patří k nim například: Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Carla Bruni a další…

 

Metologie Biologique Recherche

1. Samostatná obnova pleti, zdravá a zářící pleť

Okamžité ,vyjímečné a vždy magické výsledky.

Produkty dodávají pleti výživu potřebnou pro ideální regeneraci a metabolismus, které jsou složeny tak, aby se pleť regenerovala sama. Díky zlepšení stavu povrchu pleti se pokožka stává zdravější a zářivější.

2. Vysoká koncentrace nejčistších aktivních látek, více než 20%

Vývoj pleťových přípravků na medicínské úrovni, obsahují jedny z nejvyšších a nejčistších koncentrací aktivních látek. Působí rychle, přirozeně a dosahují viditelných a trvalých výsledků.

3. Respekt původní struktury

Produkty uchovávají původní strukturu aktivních látek, která je jedinou cestou k zaručení jejich efektivity v okamžiku působení. Proto jsou aktivní látky získávané během studeného procesu přidávány až na konci výroby do produktů.

4. Žádná umělá parfemace

Produkty jsou neparfemované. Přídavná parfemace neposkytuje žádné výhody pro účinky přípravků a může aktivní látky znehodnotit. Klient mívá navíc alergické reakce na řadu běžně užívaných parfémových látek.

 

Veškerá ucelená řada produktů Biologique Recherche je k prodeji v autorizovaném a nejúspěšnějším salonu BR Salon Praha.

 

 

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz