Čistící mléka

Luxusní čistící mléka Biologique Recherche odstraňují z pleti make-up a všechny stopy znečištění. Obsahují aktivní látky, které zahajují proces ošetření. Jsou vytvořena i pro použití v citlivé oblasti očního okolí a zanechávají pleť jemnou a svěží.

Lait ULAIT U

Botanické čistící mléko, zklidňuje a vyživuje pleť. Doporučeno pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují olej z obilných klíčků, lískových oříšků a včelí vosk.

LAIT EMBRYONNAIRE VISAGE

Lait EV

Čistící mléko s buněčným extraktem, používá biotechnologii k čištění a k povzbuzení regenerace pleti. Doporučeno pro dehydrovanou, unavenou a zralou pleť. Aktivní látky zahrnují esenciální mastné kyseliny, squalan, buněčný extrakt, kyselinu mléčnou, extrakt z okurky, kvasnic a vitamin E.

 

LAIT OXYGÉNANT VIP O2

Lait VIP O2

Čistící mléko, osvěžující a redukující rovnováhu citlivé pleti. Zklidňuje, vyrovnává pleť a zmírňuje podráždění a pnutí.
Zanechá pleť sjednocenou a zářící. Pro citlivou, jemnou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují olej Sacha Inci a z hroznových jader,
extrakt z granátového jablka, kudzu, cytokinů a kys.hyaluronovou.

 

LAIT BIOSENSIBLE

Lait Bionensible

Okysličující čistící mléko připravuje pleť pro okysličující ošetření VIP O2 a čistí epidermis. Doporučeno pro devitalizovanou, povadlou, zralou, nevyrovnanou a seborrhoickou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky a kvasnic, vitamin E, kyselinu mléčnou a perfluorodecalin.

 

LOTION DÉMAQUILLANTE POUR LES YEUX

Lotion DPLY

Botanický odličovač očních partií, odstraňuje dokonale oční make-up, bez napínání a poškození jemné pleti v oblasti očního okolí. Hydratuje oční okolí. Doporučeno pro všechny typy pleti. Aktivní látky zahrnují extrakt z heřmánku, šalvěje, chrpy, kvasnic a Hamamelis virginiana.

 

SOLUTION DÉMAQUILLANTE POUR LES YEUX

Solution DPLY

Efektivní oční odličovač 2v1 (formule kombinace micellar Fluid a olejové fáze) důkladněodstraňuje nečistoty a make-up (i voděodolné druhy).
Vyhlazuje, zjemňuje, hydratuje a vypíná pleť v očním okolí. Zklidňuje epidermis a nezanechává na pleti mastný film. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Aktivní látky zahrnují kiwi water, kudzu a lékořicový extrakt, extrakt z chrpy, habru a Mangový olej.

 

Eau Micellaire Biosensible

Eau Micellaire Biosensible

Makeup-odstaňující aktiv.ingredience: deriváty jablečné šťávy Herero polysaccharidy a rostlinné peptidy.
Zklidňující aktiv.ingredience: Rhamnose Extrakt, komplex aminokyselin.
Hydratační aktiv.ingredience: kyselina Hyaluronová + Rhizobium komplex, polysacharidy na rostlinné bázi.
Tonizující aktiv.ingredience: Essenciální oleje máty zelené (mentha viridis), a grapefruitu.

 

 

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz