Čistící a stabilizující masky

Stabilizující masky následují v programu Biologique Recherche po aplikaci P50. Tyto výjimečné masky obsahují vysoké koncentrace aktivních látek, které vyrovnávají a čistí pleť. Masky obsahují přírodní esenciální mastné kyseliny pro doplnění proteo-lipidového filmu pokožky po exfoliaci. Masky také vyrovnávají specifické stavy pleti.

Masque Bain de Plantes MASQUE BAIN DE PLANTES

Eliminuje přebytek mazu bez podráždění, nebo dehydratace pleti nebo pokožky hlavy. Redukuje množství vylučovaného mazu. Obnovuje rovnováhu produkce mazu, epidermis a pokožky hlavy s tendencí k tvorbě lupů

 

MASQUE BIOSENSIBLE

Luxusní zklidňující a detoxikační maska speciálně vyvinutá pro citlivou a křehkou pleť. Bohatá na esenciální mastné kyseliny a exkluzivní Biologique Recherche Oxygenating Complex poskytuje pleti okamžitý pocit pohody a harmonie. Doporučená pro všechny typy pleti, obzvláště pak citlivou a reaktivní. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, olej z hroznových jader, a kys. hyaluronovou.

VivantMASQUE VIVANT

Maska Vivant je čistící a vyrovnávací maska par excellence. Obsahuje speciální směs kvasnicových a pleť čistících botanických extraktů, které pomáhají vylepšit její stav a hydratovat ji. Je zvláště doporučena pro seborrhoickou a povadlou pleť a pleť s rozšířenými póry. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic. Hamamelis Virginiina, třezalky, okurky a kyselinu mléčnou.

MASQUE VISOLASTINE

Bio-mořská hydratační maska zjemňuje dehydrovanou pleť, podporuje přirozenou ochrannou schopnost epidermis. Zanechává pleť pružnou a jemnou. Doporučená pro normální a suchou pleť. Aktivní látky zahrnují přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin, norkový olej, bílý jíl a vitamin E.

MASQUE VISOLASTINE EMBRYONNAIRE

Maska dramaticky rozjasňuje a hydratuje epidermis. Norkový olej obsahuje vysoké koncentrace esenciálních mastných kyselin a pracuje společně s elastikem na výživě, zjemňování a ochraně pleti. Buněčný extrakt hydratují a revitalizují epidermis. Doporučená pro dehydrovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují norkový olej, buněčné extrakty, mořský elastin a vitamin E.

MASQUE OXYGÉNANT VIP O2

Okysličující maska hydratuje, tonizuje a dodává pleti přirozený jas. Je součástí našeho ošetření proti znečištění. Doporučovaná pro citlivou, devitalizovanou a povadlou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, přírodní esenciální mastné kyseliny, mořský elastin a kyselinu mléčnou.

p50MASQUE EXFOLIANT P50 VISAGE

Exfoliuje a podporuje buněčnou regeneraci. Sjednocuje a rozjasňuje odstín pleti. Tonizuje a vyhlazuje drobné povrchové nepravidelnosti. Předchází předčasnému stárnutí pleti.

 

 

BiomagicBIO MAGIC MASK

Detoxikační a energizující bio-mořská maska tonizuje, čistí a regeneruje pleť. Zanechává pleť vláčnou, zářící a kouzelně krásnou. Doporučena pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují bio-mořské buněčné extrakty, bílý jíl, mořské sedimenty a vitamin E.

 

Cold MaskCOLD MASK

Čistící a zklidňující maska stahuje póry, osvěžuje pleť a redukuje zarudnutí. Dává pleti novou vitalitu. Doporučená pro seborrhoickou, povadlou, aknózní, ale i citlivou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakty z mořských řas a bílého jílu.

 

FruitsMASQUE AUX ACIDES DE FRUITS

Maska s ovocnými kyselinami obsahuje vysokou koncentraci stabilizovaných AHA kyselin pro exfoliaci, hydrataci a pomoc při regulaci sekrece mazu. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablek, grapefruitu, zázvoru, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.

 

cvs liftMANUAL CVS LIFT

Restrukturalizační, zpevňující a exfoliační maska pro použití během ošetření obličeje Biologique Manual Lift. Vytváří okamžitý liftingový efekt a pomáhá hydratovat a opravit pokožku. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí a lopuchu, přírodní aminokyseliny a kyselinu mléčnou.

 

lissantRESTRUCTURANT ET LISSANT

Relaxační anti-aging ošetření s okamžitě viditelným liftingovým efektem. Stimuluje přirozený obranný systém pleti a prodlužuje její mladistvý vzhled. Vyhlazuje pleť a zjemňuje jemné linky, hydratuje, zklidňuje a sjednocuje odstín pleti. Doporučeno pro dehydratovanou pleť. Aktivní ingredience obsahují extrakt z hedvábí, Botanical Complex Biologique Recherche a kys. hyaluronovou.

 

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz