Dna řada

msr-hCRÉME MSR-H

Luxusní okysličující a hydratační krém s liftingovým účinkem pomáhá předcházet a minimalizovat nerovnováhu pleti spojenou s procesem stárnutí a menopauzou. Exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche zvýrazňuje schopnosti sóji a extraktu divokých sladkých brambor. Doporučovaný pro ochablou, zralou a vrásčitou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z divokých sladkých brambor, sóji, vitamin E, včelí vosk a bambucký tuk.

adn cmeCRÉME ADN COLLAGENE MARIN ELASTINE

Krém s mořským elastikem a kolagenem kombinuje dvě hojivé látky pro výživu a obnovu přirozených rysů obličeje. Doporučovaný pro zralou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, botanické DNA, mořský elastin, mořský kolagen, extrakt z březové kůry, kvasnic a přesličky.

adn silkenGEL ADN „SILKGEN“

Extrakt z hedvábných proteinů a botanické DNA pomáhá obnovit zdraví devitalizované pokožce vytvořením tenkého ochranného prodyšného filmu. Skvělý pro použití při cestě l etadlem jako prevence před dehydratací a iritací. Doporučovaný pro dehydratovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují botanické DNA, extrakt z hedvábí a kyselinu mléčnou.

CRÉME ADN HYDRAVIT S

Hydratační krém s botanickým DNA a termálními řasami pomáhá zlepšovat kvalitu pokožky. Doporučovaný pro devitalizovanou a dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují botanické DNA, extrakt z řasy měchýřnaté, kvasnic, přesličky a vitamin C.

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz