Tělové oleje a séra

HUILES ESSENTIELLES PURES

Stimulační a detoxikační směs esenciálních olejů mění koupel v omlazující a povzbuzující zážitek. Je tak koncentrovaný, že na přípravu koupele postačí pouze několik kapek. Aktivní látky zahrnují cypřišový, tympánový a mátový olej.

 

HUILE DERMOTONIQUE

Tonizující tělový olejový komplex, který pomáhá redukovat výskyt strií a celulitidy. Aktivní látky zahrnují esenciální oleje z rozmarýnu, jalovce, cypřiše, hroznových jader a břízy.

 

 

HUILE DÉTENTE

Zklidňující olejový komplex mění koupel a masáž v úžasný relaxační zážitek. Aktivní látky zahrnují esenciální oleje z levandule, citrónu, hřebíčku a hroznových jader.

 

 

HUILE SOUS – OMBILICALE

Detoxikační a antistresový olejový komplex napomáhající lymfatické drenáži. Zvláště vhodný pro masáž. Aktivní látky zahrnují esenciální oleje z jalovce, seznamu, cedru, pinie a hřebíčku.

 

 

HUILE JAMBES LOURDES

Stimulační komplex olejů bojuje s pocitem těžkých nohou a výborně doplňuje Créme Défatigante. Aktivní látky zahrnují esenciální oleje z cypřiše, máty, kafru a rozmarýnu.

 

 

COMPLEXE VÉGÉTAL "ANTI-C"

Botanický komplex obnovuje, tonizuje pleť a zlepšuje mikrocirkulaci. Může být používán při iontoforéze, pod nahřívací přikrývkou, samotný nebo ve spojení s dalšími esenciálními oleji. Aktivní látky zahrnují extrakt z břečťanu, tužebníku a klematisu.

 

COMPLEXE VÉGÉTAL "ANTI-A"

Botanický komplex redukuje výskyt tukových ložisek. Může být používán při iontoforéze, pod nahřívací přikrývkou, samotný nebo v kombinaci s dalšími esenciálními oleji. Aktivní látky zahrnují extrakt z řasy měchýřnaté, břečťanu a tužebníku.

 

Sérum MatricelSÉRUM MATRICEL

Vyživující, regenerační a zklidňující tělový olej pro již opálenou pleť, dehydratovanou a/nebo trpící nedostatkem lipidů. Zjemňuje a změkčuje vrchní vrstvy epidermis a zanechává na pleti ochranný film a předchází dehydrataci. Bohatý na vitamin A a provitamin A, které působí jako antioxidanty. Nezanechává na pleti mastný film. Tento produkt neobsahuje ochranu proti slunci a nechrání proti UV paprskům. Vždy před sluněním aplikujte ochranný faktor. Aktivní látky zahrnují sezamový a meruňkový olej, slunečnicová semínka, kokosový ořech, extrakt z rozmarýnu, frangipani, tiare flower, annatto a extrakt z rajčat a mrkve.

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz