Radiofrekvence Venus Swan

RADIOFREKVENCE VENUS SWAN

Unikátní MP2 technologie -výkonná multipolární radiofrekvence kombinovaná s pulzním magnetickým polem

• Vypnutí kůže
• Redukce projevů stárnutí pleti
• Redukce obvodu tkání
• Redukce celulitidy
• Tvarování tělesných křivek

Na jakém principu přístroj pracuje?

Pulsní magnetické pole podporuje tvorbu nových malých krevních cév a proliferaci kožních fibroblastů. Současně RF zvyšuje syntézu kolagenu a elastinu řízeným tepelným působením v dermální vrstvě kůže a stimuluje autoreparační mechanismus kožní tkáně. Výsledkem je znatelné zlepšení elasticity kůže a její vypnutí. Kůže je vitálnější, tonizovaná a vypadá zdravějí díky zvýšené elasticitě a zlepšení její textury.
Dalším efektem působením magnetického pole je zmenšení podkožní tukové masy, zlepšení cirkulace krve a stabilizace kolagenových vláken, což vede k viditelné redukci celulitidy. Dále díky řízenému zahřívání tkáně dochází ke spuštění procesu lipolýzy – vypnutí kůže, zmenšení objemu podkožní tukové tkáně.

Pulsního magentického pole v (MP)²

Pulsní magnetické pole (PMF) je efektivní způsob eliminace celé řady problemů. Pulsní magentické pole je vytvářeno krátkými pulsy elektrického proudu, který prochází aplikačním nástavcem. Magnetické pole proniká do kůže a výsledkem je působení elektrického proudu na membránu buněk v cílené oblasti. Tento proud mění elektrický náboj receptorů v bi-lipidové vrstvě membrány buněk a výsledkem je stimulace molekulární a buněčně aktivity. Magnetické pole vede ke zvýšení tvorby fibroblastů, a tím ke zvýšení produkce nového kolagenu. Magnetické pulsy ovlivňují několik biologických procesů v kůži – stimulují syntézu kolagenu, spouští proliferaci fibroblastů a podporuje angiogenezi (vývoj krevních cév).

Radiofrekvence v (MP)²

Radiofrekvenční (RF) bipolární hlavice vysílá vysokofrekvenční signály, které prostupují kůží a generují teplo. Díky jedinečnosti nástavce přístroje Venus Swan je umožněna produkce rovnoměrného tepla, jehož použití je vysoce bezpečné a bezbolestné.
Teplo generované hlavicí, které proudí do tkáně, přímo ovlivňuje fibroblasty a tukové buňky. Cílené generované teplo podporuje přirozený proces obnovy kůže, který ústí v syntézu nových kolagenových a elastických vláken. Navíc teplo stimuluje kontrakci kolagenových vláken a podporuje proces lipolýzy.

Jedním z důvodů, proč kombinace magnetických pulsů a radiofrekvence tak výrazně zvyšuje produkci kolagenových a elastických vláken v kůži, je právě využití dvou separátních mechanismů.
Díky angiogenezi dochází ke zlepšení cirkulace krve, a tím ke zlepšení rozvodu živin a kyslíku po těle, proces lipolýzy vede ke zmenšení objemu tukových vuněk a mezi další efekty procedury patří zlepšení tonusu pleti, její textury a vzhledu, stejně jako vytvarování tělesných křivek.

Přístroj funguje na pricipu (MP)² patentované technologie, což je kombinace magnetických a radiofrekvenčních pulsů, která dosahuje významných pozitiv výsledků, a to při použití na obličej i tělo. Zkušenost s jedinečným přístrojem Venus Swan nám dovoluje tvrdit, že v porovnání s jinými přístroji ve službách estetiky,výsledky předčí Vaše očekávání.

Oblasti aplikace

Indikace v estetické medicíně a kosmetice

  • obličej
  • stehna
  • hýždě
  • břicho
  • paže
  • celulitida
  • vyhlazování pleti
  • zmenšení obvodu - zeštíhlení
  • anti-aging

 

Před & Po

1

Výsledky po sérii zákroků

35

8

7

6

4

Aplikace Venus Swan

Aplikace Venus Swan

 

 

Zavřít

S novým otevřením salonu Biologique Recherche Institut jsme vytvořili nové webové stránky www.medical-esthet.cz